Macedonian  терминал, пл., фитинзи за цевки, врвови за прицврстување, месинг фитинзи, фитинзи за брзо поврзување, водоводни фитинзи
терминал, пл., фитинзи за цевки, врвови за прицврстување, месинг фитинзи, фитинзи за брзо поврзување, водоводни фитинзи

Материјал.басирана, нерѓосувачка, цинк, челик, алуминиум
Тип.непса, лактот, мета, протегање, приклучок, унија, спојка
Површина.бросана жолта боја, обложен со хром, црна
Големина
Користете. водоводен систем, греење на вода, парно греење,
Индустрија. водовод, хидроника, општинска, институционална, HVAC
Поврзете.ретка, заварување
Машина.ато, машина за рака
Боја, заедничка, златна, сребрена

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com