Macedonian  Филтер за заштеда на вода Најдобри аератори Аераторот за тапа заштедува вода Аератор за заштеда на вода


Филтер за заштеда на вода Најдобри аератори Аераторот за тапа заштедува вода Аератор за заштеда на вода
Тип- Чувар на вода, Аератор на тапа
Место на потекло-hejеџијанг, Кина (копното)
Број на модел-TY13204
Погон на прскалка за прскање Тип-360
Име- филтер за тапа
Материјално-медицински камен
Боја-бела, розова, сина, зелена боја
Употреба-Китцен тапа
Големина-7 X 3.5см
Тежина-90g
Кутија за пакување

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com