Serbian  Филтер за уштеду воде Најбољи аератор Вода аератор штеди воду Вода за уштеду воде


Филтер за уштеду воде Најбољи аератор Вода аератор штеди воду Вода за уштеду воде
Тип - Чување воде, Аератор за славину
Место порекла-Зхејианг, Кина (копно)
Број модела-ТИ13204
Шприцер Тип-360 преносник
Наме- Филтер за славине
Материјал-медицински камен
Боја-бела, ружичаста, плава, зелена
Употреба-Китхцен славина
ВЕЛИЧИНА-7 Кс 3,5цм
Тежина-90г
Кутија са пакетима

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com