Macedonian  Фабрика за големопродажба пластика цедилка за мијалник на кујната Прирабница за отстранување на отпадоци CUPC


Име на производот: мијалник во кујната
Материјал: не'рѓосувачки челик
Големина: 114мм, 112мм
Површински третман: лак, четка, никел четка, боја во боја, ORB
Употреба: отстранување ѓубре, цедилка за миење садови во кујната
Сертификација: CUPC
Фабрика за големопродажба пластика цедилка за мијалник на кујната Прирабница за отстранување на отпадоци CUPC
Отстранување ѓубре
Француски мозоци
Мијалник за кујна
Мијалник во тоалет
Додатоци за бања
Вирус
Затегнувач на мијалник
Одвод на подот
Потоп затка за одвод

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com