Macedonian  Замена на шарките на фабричките тоалети, Завртките за седиштата на тоалетот што не се олабавуваат, Замена на седиштата во тоалет


Име на производот, шарки за седишта во тоалет
Материјал, легура на цинк
Површински третман, обложен со хром
Тип на седиште во тоалет, отворен фронт
Замена на шарките на фабричките тоалети, Завртките за седиштата на тоалетот што не се олабавуваат, Замена на седиштата во тоалет

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com