Macedonian  Стандардна цедалка за мијалник во Дубаи Египет, цедилка за длабоко отстранување на смет од длабоко нагоре


Име на производ, цедалка за мијалник на кујната
Материјал А, не'рѓосувачки челик, SUS430, SUS304
Материјал Б, пластика
Големина, 114мм, 112мм
Површински третман, лак, четка, никел четка, боја во боја, ORB
Употреба, отстранување ѓубре, мијалник за кујна, купатило
Стандардна цедалка за мијалник во Дубаи Египет, цедилка за длабоко отстранување на смет од длабоко нагоре
Фабрика за големопродажба пластика цедилка за мијалник на кујната Прирабница за отстранување на отпадот CUPC
Отстранување ѓубре
Француски мозоци
Мијалник за кујна
Мијалник во тоалет
Додатоци за бања
Вирус
Затегнувач на мијалник
Одвод на подот
Потоп затка за одвод

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com