Macedonian  Американски стандарден пластичен цедилка, нерѓосувачки кујнски цедилка, цедалка за отпадоци е мала над мијалницитеИме на производ, цедалка за мијалник на кујната
Материјал А, не'рѓосувачки челик, SUS430, SUS304
Материјал Б, пластика
Големина, 114мм, 112мм
Површински третман, лак, четка, никел четка, боја во боја, ORB
Употреба, отстранување ѓубре, мијалник за кујна, купатило
Фабрика за големопродажба пластика цедилка за мијалник на кујната Прирабница за отстранување на отпадот CUPC
Стандардна цедалка за мијалник во Дубаи Египет, цедилка за длабоко отстранување на смет од длабоко нагоре
Американски стандарден пластичен цедилка, нерѓосувачки кујнски цедилка, цедалка за отпадоци е мала над мијалниците
Отстранување ѓубре
Француски мозоци
Мијалник за кујна
Мијалник во тоалет
Додатоци за бања
Вирус
Затегнувач на мијалник
Одвод на подот
Потоп затка за одвод


Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com