Albanian  Kuzhina CUPC Garbage Deponim fllanxha dhe ndalues \u200b\u200bçeliku i pandryshkshëm lavaman për mbeturinat e kuzhinës SUS304Emri i produktit, ndalesa dhe heqja e mbeturinave të kuzhinës
Material, çelik inox, SUS430, SUS304
Madhësia, 114 mm, 112 mm
Trajtimi sipërfaqësor, pllaka, furça, furça e nikelit, bojëra me ngjyra, ORB
Përdorimi, deponimi i mbeturinave, lavamani i kuzhinës
Plastikë me shumicë të fabrikës Lëmshi i lavamanit të kuzhinës fllanxha i hedhjes së mbeturinave CUPC
Lidhës standardi i lavamanit për Dubai Egjiptin për lavamanin e kuzhinës, tendosësin e heqjes së mbeturinave Deep Up
Llojet e mbeturinave të lavamanit të lavamanit prej plastike të plastikës amerikane me prizë të vogël mbi rondele
Kuzhina CUPC Garbage Deponim fllanxha dhe ndalues u200bu200bçeliku i pandryshkshëm lavaman për mbeturinat e kuzhinës SUS304
Hedhja e mbeturinave
Kullimi francez
Lavaman kuzhine
Lavaman për banjë
Aksesorë banjo
sitë
Zhytës i lavamanit
Kullimi i katit
Ndalesa ndalëse për kullimin
Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com