Macedonian  CUPC кујна ѓубре Флејп и стоп за нечистотија Нерѓосувачки челик цедилка за отпадоци од кујнски мијалник SUS304Име на производот, стоп за отстранување на отпадоци од кујна и цедилка
Материјал, не'рѓосувачки челик, SUS430, SUS304
Големина, 114мм, 112мм
Површинска обработка, лак, четка, никел четка, боја во боја, ORB
Употреба, отстранување ѓубре, мијалник за кујна
Фабрика за големопродажба пластика цедилка за мијалник на кујната Прирабница за отстранување на отпадоци CUPC
Стандардна цедалка за мијалник во Дубаи Египет, цедилка за длабоко отстранување на смет од длабоко нагоре
Американски стандарден пластичен цедилка, нерѓосувачки кујнски цедилка, цедалка за отпадоци е мала над мијалниците
CUPC кујна ѓубре Флејп и стоп за нечистотија Нерѓосувачки челик цедилка за отпадоци од кујнски мијалник SUS304
Отстранување ѓубре
Француски мозоци
Мијалник за кујна
Мијалник во тоалет
Додатоци за бања
Вирус
Затегнувач на мијалник
Одвод на подот
Потоп затка за одвод
Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com