Macedonian  Распрскувач на мијалник, не'рѓосувачки челик Кошница за садови за садови Исцелување, прирабница и затка за отпадоци од кујнски мијалникИме на производот, цедалка за мијалник, не'рѓосувачки челик Кошница за сливови за дренажа, дренажа, прирабница и затка за отпадоци од кујната
Стил, стриминг на нозе на статички нозе
Материјал А, не'рѓосувачки челик, SUS430, SUS304
Големина, 114мм
Површински третман, полирање, четка
Употреба, отстранување на смет, мијалник во кујната
Апликација, мијалник, сад за цвеќиња од зеленчук
Функција, напојување вода

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com