Serbian  Цедило за судопер, од нехрђајућег челика Кошара за кухињски базен Драинер, Прирубница и чеп за судопер из кухињског судопераНазив производа, Цедило за судопер, нехрђајући челик Кошара за кухињски базен Драинер, Прирубница и чеп за судопер из кухињског судопера
Стил, цједило за статива
Материјал А, нехрђајући челик, СУС430, СУС304
Величина, 114мм
Обрада површине, полирање, четкица
Употреба, одвоз смећа, судопер
Примена, судопер, контејнер за пуњење поврћа
Функција, затезање воде

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com