Macedonian  Заменете ја цедилка за миење мијалник за мијалник во кујнатаИме на производот, Кујнски мијалник за цедилка за цедилка
Материјал, не'рѓосувачки челик, SUS430, SUS304
Големина, 114мм
Површински третман, полирање, четка
Употреба, мијалник за кујна
Апликација, мијалник, сад за цвеќиња од зеленчук
Функција, напојување вода


Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com