Macedonian  Фитинзи за приклучување на водомер фитинзи за компресијаВрвни делови за Pex, Фитинзи за цевки, Компресивни фитинзи Вентили за вентили
Продажба на големо PEX фабрики NPT Спојници за месинг водоводџија
Фитинзи за приклучување на водомер фитинзи за компресија

Материјал.броза, не'рѓосувачки, цинк, челик, алуминиум
Type.nipple, лактот, tee, extention, plug, Union, спојка
Површина.бросана жолта боја, обложен со хром, црна
Големина
Користете. водоводен систем, греење на вода, парно греење,
Индустрија. водовод, хидроника, општинска, институционална, HVAC
Поврзете.рево, заварување
Машина.ато, машина за рака
Боја, заедничка, златна, сребрена

терминал, пл., фитинзи за цевки, врвни додатоци, месинг фитинзи, фитинзи за брзо поврзување, водоводни фитинзи
Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com