Albanian  Uji vertikal i rrumbullakët prej bronzi i vogël pranverë Kontrolli i valvulës së valvulave të valës së tualetitUji vertikal i rrumbullakët prej bronzi i vogël pranverë Kontrolli i valvulës së valvulave të valës së tualetit
Valvula e kontrollit të pompës së valvulave të ujit, valvula kontrolli vertikale prej bronzi me thelbin prej bronzi
Valvul topi bronzi
Valvula e portës
Kontrolloni valvulën
Valvula e këndit
Valvul mini
Vendi i origjinës, Kinë
Material, bronzi
Presion, presion i lartë
Fuqia, hidraulike
Media, uji, gazi, nafta
Struktura, topi dhe porta
Madhësia, gjysma inç deri në 4 inç


Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com