Albanian  Kontrolli i largët LED me promovimin e dritës së dritës silikoni me ngjyra

Emri, llambë silikoni lepuri
Fuqia, 1 W
Madhësia, 120 X 108 X 163 mm
Ngjyrë, e bardhë e ngrohtë dhe e gjallë
Pesha neto, 140 G
Materiali i Shellit, ABS, xhel silicë
Tensioni i hyrjes, DC 5V
Rryma e punës, 300 mA MAX
Kapaciteti i baterisë, 1200 mAh

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com