Macedonian  Далечински управувач за LED промоција на светлосни силиконски ноќни бои

Име, силиконска ламба за зајак
Моќност, 1 W
Големина, 120 X 108 X 163 mm
Боја, топло бело и шарено
Нето тежина, 140 G
Материјал за школка, АБС, гел Силика
Влезен напон, DC 5V
Работна струја, 300 mA MAX
Капацитет на батеријата, 1200 mAh

Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com